به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
سازمان ملل محل ابراز عقاید وتبادل نظر درباره مسایل مهم جهانی است - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریا ست جمهوری  

رییس جمهور در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی نیویورک:

رییس جمهور گفت: سازمان ملل محل ابراز عقاید، نظرات ، تبادل نظر و بحث و بررسی درباره مسایل مهم جهان است.
دکتر محموداحمدی نژاد هنگام ورود به فرودگاه جان اف کندی نیویورک به خبرنگاران اظهار داشت :امروز مسایل بسیار مهمی پیش روی بشر و مدیران جوامع ازجمله بحث تهدید، فقر، فاصله‌ها ، درگیری‌ها ، اشغالگری‌ها و تجاوز‌ها وجود دارد و این‌ها موضوعاتی است که باید مورد بحث و بررسی و ریشه‌یابی شود و راه‌حل برای آنها ارائه گردد.
رییس جمهور با بیان اینکه ملت بزرگ و عزتمند ایران همه موانع را پشت سر گذاشته و حرف هایی که برخی ها می زنند، هیچ مانعی در مقابل حرکت ملت ایران نیست، افزود: در طول تاریخ بخصوص طی این 3 سال اخیر بدخواهان همواره سعی کرده اند به بهانه های مختلف جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند.
دکتراحمدی نژاد با بیان اینکه ملت ایران ملتی عزیز و مقتدر است، تصریح کرد: البته اقتدار ملت ایران، اقتدار صالح، فرهنگی و انسانی است و همواره در مرز حقوق و قانون خود حرکت کرده و امروز نیز موفق است و در آینده هم موفق خواهد بود.
رییس جمهور اظهار داشت: در نشست مجمع عمومی سازمان ملل مواضع ملت ایران را درباره موضوعات مختلف مطرح خواهم کرد و با روسای کشورهای مختلف دیدار خواهم داشت.