به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
حذف نمره انضباط از مقطع راهنمایی - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
به گزارش شبکه خبر به نقل از ایسنا ، فضلی‌خانی با اشاره به آغاز اجرای طرح ارزشیابی توصیفی از سال تحصیلی جاری در مقطع ابتدایی، اعلام کرد: درباره اینکه ارزشیابی توصیفی چه سالی در مقطع راهنمایی و در مورد دروس این مقطع به اجرا گذاشته شود، در سال تحصیلی جدید تصمیم‌گیری می‌شود. 

وی افزود: بخشی از ارزشیابی توصیفی که اجرای آن از سال تحصیلی گذشته آغاز شده، امسال به صورت جدی‌تر و سراسری در مورد نمره انضباط دانش‌آموزان راهنمایی اعمال می‌شود. 

وی با تاکید بر این که ارزشیابی توصیفی باید در هر صورت در راهنمایی به اجرا گذاشته شود، خاطرنشان کرد: ‌البته اجرای آن در مقطع راهنمایی باید متفاوت از نحوه اجرا در مقطع ابتدایی باشد، چرا که اساسا ماهیت کار در این مقطع و کارکردهای دو مقطع متفاوت است.

فضلی‌خانی در پایان یادآور شد: جزییات نحوه اجرای ارزشیابی توصیفی پس از تعیین سال اجرا، به طور دقیق اعلام می‌شود.