به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
پرتاب کفش به سوی بوش مشابه پرتاب کفش به مجسمه صدام بود - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news

آسوشیتدپرس:

خبرگزاری فارس: یک خبرگزاری معتبر آمریکایی در گزارشی با اشاره حادثه پرتاب کفش به سمت رئیس جمهور آمریکا در عراق نوشت: مردم عراق به سمت مجسمه "صدام حسین"، دیکتاتور عراقی نیز کفش‌های خود را پرتاب کردند.

به گزارش فارس به نقل از آسوشیتدپرس، "جورج بوش" اخیرا به دو کشور جنگ زده سفر کرد که این سفرها دور آخر بوش در مسابقه‌اش اما بدون پیروزی مشخصی بودند. گواه این مطلب پرتاب کفش به سوی او توسط خبرنگار عراقی به هنگام کنفرانس خبری وی با "نوری المالکی"، نخست وزیر عراق بود.
در این گزارش آمده است: بوش درست 37 روز قبل از تحویل جنگ به "باراک اوباما"، جانشین خود در کاخ سفید به عراق رفت. اوباما متعهد شده است که به جنگ عراق پایان دهد. بوش در آخرین سفر خود تلاش کرد که کاهش ناآرامی‌ها در عراق و امضای توافقنامه امنیتی را جشن بگیرد.
بر اساس این گزارش، بوش سپس به افغانستان رفت تا با سربازان و نیروهای آمریکایی مستقر در این کشور دیدار و گفت‌و‌گو کند. اما پیغام رئیس جمهور آمریکا درباره پیشرفت در منطقه نتوانست به واسطه تصویر ویدیویی پرتاب کفش خبرنگار عراقی به سمت او کارساز باشد.
در این گزارش آمده است: در عراق پرتاب یک کفش به سمت چیزی یا کسی اهانت شدید محسوب می‌شود. مردم عراق در گذشته کفش‌های خود را به سمت مجسمه صدام نیز پرتاب کردند.
انتهای پیام/