به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
جلوگیری از تردد خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا

به گزارش شبکه خبر ، سردار سید محمد رویانیان امروز در حاشیه نشست کمیته اجرای طرح زمستانی سال 87 در مصاحبه با خبرنگاران افزود : ماموران پلس راه از اول آذر خودروهایی را که قصد عبور از جاده ها و گردنه های برفگیر دارند ، بازدید می کنند. 

وی گفت : در صورت همراه نداشتن تجهیزات ایمنی ، زنجیر چرخ و لاستیک یخ شکن از ادامه حرکت این خودروها جلوگیری خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور تصریح کرد : این طرح همزمان با آغاز طرح زمستانی در 15 اذر به صورت کامل اجرا خواهد شد. 

رویانیان گفت : همراه داشتن زنجیر چرخ ، لاستیک یخ شکن ، نداشتن نقص فنی ، سالم بودن برف پاک کن و بخاری خودرو و همچنین به همراه داشتن پتو و غذای آماده از ملزومات ورود خودروها به جاده ها و گردنه های برفگیر در طرح زمستانی است. 

وی با بیان اینکه تلفات سوانح رانندگی از سال 85 روند کاهشی دارد ،گفت : این موفقیت مرهون بهبود 40 درصدی رانندگی مردم و همکاری سازمان های دست اندرکار از جمله سازمان راهداری ، پلیس ، اورژانس و هلال احمر است. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در ادامه تصریح کرد : برای کاهش سوانح رانندگی ، تجهیز راهداری ها و پلیس راه به امکانات هوشمند و مدرن و تقویت امکانات سازمان های مسئول و فرهنگ رانندگی ضروری است. 

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در ادامه گفت : بسته ایمنی برای جاسازی در خودروهای ساخت داخل طراحی شده است. 

رویانیان افزود : خودروسازان داخلی نیز به تعبیه این بسته که برخی امکانات اولیه ایمنی مورد نیاز در آن وجود دارد ، موظف خواهند شد. 

وی گفت : پوشش شبرنگ از اجزای این بسته ایمنی است تا راننده هنگام توقف و پیاده شدن از خودرو در شب از آن استفاده کند.