به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
جزایر سه گانه ، جزء جدایی ناپذیر از سرزمین ایران است - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
به گزارش شبکه خبر و به نقل از واحد مرکزی خبر، حسن قشقاوی، با تاکید دوباره بر اینکه "این سه جزیره، جزء جدایی ناپذیر از سرزمین ایران است"، طرح ادعاهای واهی و تکراری در این بیانیه را مغایر
واقعیت های تاریخی منطقه و از منظر حقوقی، بی پایه و اساس خواند و آن را نکوهش کرد. 

سخنگوی وزارت امور خارجه، با تاکید بر اینکه "همه تدابیر و اقدامات کشورمان در جزیره ابوموسی، کاملا قانونی و بر مبنای حقوق حاکمه جمهوری اسلامی ایران بر این جزیره ایرانی است"، درباره ورود جانبدارانه برخی محافل به موضوع مرتبط با تمامیت ارضی و حاکمیت ملی ایران، هشدار داد و آن را مداخله آشکار در امور داخلی ایران دانست.

قشقاوی در همین حال خاطرنشان کرد: هر گونه سوء تفاهم در مورد ترتیبات اجرایی در ابوموسی، در چارچوب گفتگوی دوجانبه بدون دخالت طرف های دیگر، قابل رفع است و اینگونه مواضع یکطرفه، کمکی به رفع این سوء تفاهم نخواهد کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه، دامن زدن برخی محافل به این مسئله را مشکوک و برای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی و در جهت خواسته های رژیم صهیونیستی، ارزیابی و اتحادیه عرب را به هوشیاری در این زمینه دعوت کرد.