به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
استخدام نیروهای حق التدریس در آموزش و پرورش - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news

به گزارش شبکه خبر، احمد مرادی با بیان این که شرایط برای
استخدام نیروهای در حال خدمت در وزارت آموزش و پرورش فراهم شده است افزود: پنج هزار نفر از حق التدریس هایی که مراحل آزمون و گزینش را طی کرده اند از ابتدای مهر 87 در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند و دیگر همکاران حق التدریس نیز
از این زمان با انجام دادن کار معین و بهره مندی از بیمه به کار خود ادامه می دهند

وی گفت : همچنین 5 هزار نفر از مربیان پرورشی که پس از اجرا شدن قانون احیاء معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراحل آزمون استخدام و گزینش را طی کرده اند از ابتدای مهر امسال جذب این وزارتخانه می شوند. 

مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش افزود : همچنین آموزشیاران نهضت سوادآموزی که بیش از 60 ماه سابقه کار و بیمه دارند مشروط به داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم به بالا از ابتدای مهر امسال در این وزارتخانه استخدام می شوند.