به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
دریافت ریز مکالمات تلفن همراه اول از طریق اینترنت - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران از راه‌اندازی سرویس جدید این شرکت برای ارائه ریز مکالمات تلفن همراه و قطع و وصل سیم کارت مفقودی و یا سرقتی از طریق اینترنت به مشترکان همراه اول خبر داد.

وحید صدوقی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: از هفته نخست شهریورماه سال‌جاری مشترکان همراه اول می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت و با دریافت کد مخصوص و رمز عبور اقدام به دریافت ریز مکالمات تلفن همراه خود از طریق اینترنت کنند.

وی ادامه داد: در سرویس جدید شرکت ارتباطات سیار ایران مشترکان از طریق اینترنت و بر روی سایت این شرکت، مشخصات خود شامل نام، نام‌خانوادگی، شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود را اعلام می‌کنند.

وی اضافه کرد: پس از انجام این مراحل، " همراه اول " ایمیلی را به پست الکترونیکی شخص درخواست‌کننده سرویس غیر حضوری ارسال می‌کند.
مدیرعامل همراه اول گفت: در مرحله بعدی مشترک اطلاعات ایمیال ارسالی از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران را تائید خواهد کرد.

وی ادامه داد: مشترک پس از تکمیل این فرآیند می‌تواند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی دولتی و با ارائه کارت شناسایی معتبر و تطابق آن با طالعات وارد شده در پرتال همراه اول رمز عبور خود را دریافت و سرویس ویژه را فعال کنند.

* قطع و وصل سیم کارت مفقودی از طریق اینترنت
صدوقی در ادامه با اشاره به سرویس جدید دیگری از همراه اول اظهار داشت: در این سرویس مشترک می‌تواند با مراجعه به سایت mci.ir سیم‌کارت سرقتی یا مفقودی خود را اول مسدود و یا وصل کنند.
وی گفت: در این سرویس مشترک می‌تواند به طور موقت سیم کارت خود را قطع شخصی کند.

* راه‌اندازی مرکز تماس " همراه اول "
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: با راه‌اندازی مرکز تماس ویژه همراه اول " 817161 " در شهریور سال جاری مشترکان می‌توانند در فاز نخست این طرح اطلاعات ریز مکالمات و بدهی قبض تلفن همراه خود را به صورت شنیداری دریافت کنند.

وی اضافه کرد: در صورت نیاز مشترکان می‌توانند از طریق فکس و پس از تائید هویت ریز مکالمات خود را از طریق فاکس کنند.

صدوقی با بیان اینکه هدف شرکت ارتباطات سیار در اجرای این پروژه جدید جذب حداقل 25 درصد مشترکان برای ارائه سرویس غیر حضوری‌ای گفت:‌ در این سرویس جدید از هفته اول شهریور در کشور برای تمامی مشترکان فعال می‌شود.

وی افزود: این سرویس اکنون برای یک هزار کاربر به صورت آزمایشی در حال اجراست.
همراه اول اکنون بیش از 27 میلیون مشترک دائمی و اعتباری تلفن همراه در کشور دارد