به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
دارندگان خانه خالی "محتکر" شناخته می شوند - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا

وزیر مسکن و شهر سازی از بررسی طرح محتکر شناخته شدن دارندگان خانه خالی در کارگروه ویژه مسکن خبر داد که در صورت تصویب محتکرین مسکن شناسایی و معرفی خواهند شد.

محمد سعیدی کیا از تصمیم کارگروه ویژه مسکن برای معرفی "محتکرین" واحدهای مسکونی خالی خبر داد و گفت: این طرح هم اکنون در کارگرو ویژه مسکن در دست بررسی است.

وزیر مسکن و شهرسازی توضیح داد: برای جلوگیری از خالی ماندن واحدهای مسکونی طرحی را در کارگروه ویژه مسکن مطرح کردیم و هم اکنون در حال بررسی جوانب آن و فراهم نمودن شرایط قانونی کردن آن هستیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به طرحی که در گذشته برای اخذ مالیات از واحدهای مسکونی خالی مطرح شده بود، این طرح جدید نیز می تواند افراد دارای واحدهای مسکوی خالی را مجاب کند تا آن را برای استفاده در اختیار مردم قرار دهند.

سعیدی کیا همچنین اظهار امیدواری کرد تا هر چه سریعتر طرح مراحل بررسی و تصویب خود را سپری نماید تا با ابلاغ آن برای اجرا، دارندگان واحدهای مسکونی خالی که منازل خود را برای گرانتر شدن واگذار نمی کنند، به عنوان محتکر شناخته شوند.

برآوردها از وجود 640 تا 650 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه در سراسر کشور حکایت دارد. در عین حال، گفته می شود در تهران حدود 60 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه وجود دارد.

محمد سعید کیا وزیر مسکن و شهرسازی ، وزیر بازرگانی ، وزیر اطلاعات ، وزیر دادگستری ، وزیر کشور، وزیر تعاون ، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و مسعود زریبافان اعضای کارگروه مسکن به شمار می روند. جلسات این کارگروه در حضور رئیس جمهور تشکیل می شود.

منبع خبر : تابناک - http://www