به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
دادستان تهران گفت: مجرمانی که امروز (‌ یکشنبه )‌ به دارمجازات .. - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
دادستان تهران گفت: مجرمانی که امروز (‌ یکشنبه )‌ به دارمجازات آویخته شدند؛ سابقه سوء کیفری داشتند و پس از آزادی و پایان محکومیت کیفری خود مجددا به اعمال مجرمانه و اقدامات جنایتکارانه خود دست زدند 

واحد مرکزی خبر : سعید مرتضوی افزود: این مجرمان در قاچاق مواد مخدر در سطح وسیع، تشکیل کاروان های مسلح موادمخدر، تشکیل باندهای سازمان یافته جرائم موادمخدر در گستره ملی و فراملی، قتل عمد مقرون به آزار و اذیت، سرقت مسلحانه و شرارت دست داشتند.

وی افزود: پس از دستگیری مجدد این اشرار و اجرای مراحل دادرسی در دادگاههای بدوی و تجدیدنظر و در نهایت، تایید دیوان عالی کشور، حکم اعدام آنان اجرا شد.

دادستان تهران با اشاره به عزم دستگاه قضایی در برخورد با سوداگران مرگ و ناامن کنندگان اجتماع تاکید کرد : با اجرای طرح های امنیت اجتماعی عزم جدی خودمان را در مقابله با جرائم سازمان یافته، جرائم فراملی و جرائمی که به صورت باندی اجرا می شود و موجب اخلال در نظم و امنیت شهروندان می شود ، نشان دادیم و معتقدیم اعدام این اشرار، جلوه ای از عزم جمهوری اسلامی ایران دربرخورد با این گونه جرائم است.

مرتضوی ابراز امیدواری کرد: با همکاری شهروندان و با اجرای کامل طرح امنیت اجتماعی ،‌ امسال شهر تهران برای سوداگران مرگ ، قاچاقچیان مواد مخدر، اراذل و اوباش و متجاوزان به نوامیس مردم نا امن ترین شهر دنیا شود.