به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
خداداد عزیزی: و فوتبال - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

خداداد عزیزی گفت: تجربه‌ی بالای بازیکنان استیل آذین توانست تیم پیام را شکست دهد.

مدیرفنی تیم فوتبال پیام مشهد پس از شکست 2 بر 1 این تیم برابر استیل آذین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار داشت: بازی خوبی را از بازیکنان پیام شاهد بودم. چرا که اکثر آنها جوان هستند و باید در میان بازیکنان با تجربه‌ی استیل آذین با تمام توان می‌جنگیدند اما، این تیم استیل آذین بود که با تجربه‌ی بالاتر فشار را بر پیام بیشتر کرد و رفته رفته حاکم برتر میدان شد.

وی افزود: پیروزی حق استیل آذین بود اما، در هر حال ما از بازیکنان پیام راضی هستیم.

خداداد عزیزی هم‌چنین درباره‌ی حریف تیم فوتبال پیام در مرحله‌ی پلی‌آف گفت: بازی با سپاهان نوین یا فولاد فرقی برای ما نمی‌کند. به هر حال ما در برابر هر حریفی که قرار بگیریم با دست بسته بازی می‌کنیم و امیدمان به جوانان با تعصب تیم است. اگر پیام بخواهد به لیگ برتر صعود کند، قطعا باید با از خودگذشتگی بالای بازیکنانش مقابل فولاد خوزستان صف آرایی کند.

خداداد عزیزی هم‌چنین در پایان با اشاره به محرومیت علی کریمی از سوی فدراسیون فوتبال گفت: من از فدراسیون فوتبال تعجب می‌کنم که چرا علی کریمی، یکی از بازیکنان نام آور فوتبال ایران را محروم کرده است. کریمی جزو نوادر فوتبال ایران است و اگر او از فدراسیون انتقاد نکند، پس چه کسی باید این کار را انجام دهد. فکر می‌کنم در حال حاضر مدیران فوتبال به حق فوتبال ایران ظلم می‌کنند. معلوم نیست با کسانی که عملکرد این فدراسیون را نقد می‌کنند، چرا این‌گونه برخورد می‌شود. اتفاقا مسوولین فوتبال باید از چنین کسانی تشکر کنند که عملکردشان را نقد می‌کنند. مگر همه باید از فدراسیون تعریف کنند؟