به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
قابل توجه دارندگان وسایل نقلیه پلاک قدیمی - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا
سرهنگ غلامی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به تعویض پلاک 90 درصد از خودروهای دارای پلاک لیزری و قدیمی در کشور گفت:مالکان خودروهای دارای پلاک قدیم فقط تا پایان اردیبهشت ماه جهت تعویض پلاک فرصت دارند.
وی ادامه داد: از وزارت نفت درخواست کرده‌ایم که از اول تیر ماه کارت سوخت خودروهای دارای پلاک قدیمی و لیزری شارژ نشود و بنابراین مالکان این خودروها تا پایان فرصت باقیمانده جهت تعویض پلاک مراجعه کنند.
سرهنگ غلامی با بیان اینکه اولویت‌ کاری در مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی تعویض پلاک خودروهای قدیمی و لیزری است گفت: 600 هزار خودرو هنوز جهت تعویض پلاک مراجعه نکرده‌اند و بنابراین می‌توانند با استفاده از ظرفیت 35 مرکز و 180 دفاتر خدمات خودرویی در سراسر کشور که قابلیت تعویض پلاک روزانه 15 هزار خودرو را دارد هر چه سریع‌تر اقدام به تعویض پلاک خودروی خود کنند.