به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
طراحان استیضاح وزیر آموزش و پرورش امضاهای خود را پس گرفتند - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا
به گزارش شبکه خبر به نقل از فارس، ظهر امروز طراحان استیضاح علی احمدی وزیر آموزش و پرورش با وی در مجلس جلسه داشتند و پس از صحبت نمایندگان و توضیحات این وزیر، طراحان استیضاح امضاهای خود را پس گرفتند و بنابراین استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفی شد. 

در این جلسه همه نمایندگان حاضر در جلسه امضاهای خود را پس گرفتند، ولی سه نماینده که در جلسه حاضر نبودند، امضاهای آنها مانده بود اما علی احمدی اصرار داشت تا با سه نماینده مذکور نیز صحبت شود و آنها نیز در جریان مشکلات قرار و امضاهای خود را پس بگیرند. 

82 نماینده مجلس با امضای طرح استیضاح علی احمدی چهارشنبه هفته گذشته این طرح را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کردند و هیئت رئیسه مجلس نیز بررسی استیضاح را در دستور کار روز چهارشنبه مجلس قرار داده بود.