به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
کناره گیری مشرف از قدرت در پاکستان پس از 9 سال - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
پرویز مشرف، امروز در سخنانی در مجمع ملی پاکستان، کناره گیری خود را از سمت ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.
به گزارش شبکه خبر به نقل از فرانس پرس، پرویز مشرف، رئیس جمهور پاکستان که امروز در سخنانی که در برابر اعضای مجمع ملی پاکستان ایراد کرد و به طور زنده از طریق تلویزیون پخش ‌شد، از سمت خود استعفا کرد.

رئیس جمهوری پاکستان که در یک کودتای آرام در سال 1999 به قدرت رسیده بود، امروز در این سخنان، با رد اتهامات دولت ائتلافی
علیه خود و تاکید بر اینکه همه کارهای او با حسن نیت بوده است،  گفت: عده ای که منافع خود را بالاتر از منافع کشور و ملت می دانند و تلاش می کنند اتهاماتی بی اساس را به وی نسبت دهند، سبب به وجود آمدن همه مشکلات اقتصادی پاکستان از زمان روی کار آمدن دولت متبوع او بودند.

بنا بر این گزارش، این در حالی است که کارنامه اقتصادی مشرف به مراتب بهتر از کارنامه سیاسی او در دوران ریاست جمهوری اش بود.


کارشناسان سیاسی در این باره می گویند:  ترور و کشته شدن خانم بی نظیر بوتو، رهبر فقید حزب مردم پاکستان، تاثیر زیادی بر متزلزل شدن پایه های حکومت مشرف داشت.