به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
انتشار چک پول توسط کلیه بانک های کشور ممنوع شد - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا
به گزارش شبکه خبر به نقل از خبرگزاری مهر، بنا بر اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کلیه بانک های کشور، از تاریخ 25 مرداد 1387، صرفا" مجاز به فروش "ایران چک" بانک مرکزی بوده و بر همین اساس، تمهیدات لازم به منظور تامین "ایران چک" بانک مرکزی برای ارائه خدمات مناسب بانک ها به مردم فراهم شده است تا هیچ گونه مشکل و نگرانی در روند نقل و انتقال وجوه مشتریان به وجود نیاید.

در همین زمینه، چک‌ پول‌هایی که تا تاریخ 24 مرداد ماه 1387، توسط بانک ها فروخته می شود، معتبر هستند و طبق ضوابط مربوط چک پول ها تا زمان مندرج در روی چک پول ها ( 6 ماه یا یکسال) در کلیه شعب بانک ها قابل ارائه خواهد بود و پس از آن تاریخ هم بدون هیچ محـدودیت زمـــانی، در بانک صادرکننده، قابل ارائه است و هیچ خدشه ای به اعتبار آنها وارد نمی شود.

همچنین بانک های کشور ملزم شدند تمام اقدامات لازم برای استفاده از دیگر ابزارهای پرداخت از جمله اسکناس، ایران چک بانک مرکزی و بهره گیری از روش های پرداخت الکترونیکی، برای جلوگیری از بروز وقفه در خدمت رسانی به مشتریان را به عمل آورند.