به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
اعلام نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news

نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ساعت 18 روز شنبه 26 مرداد در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت .

به گزارش شبکه خبر ، دکتر حسین توکلی معاون اجرایی سازمان سنجش تعداد شرکت کنندگان در این آزمون را 396 هزار و 22 نفر اعلام کرد و گفت : از این تعداد 195 هزار و 881 نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند که باید از تاریخ 30 مرداد تا 3 شهریور حداکثر 50 کد رشته محل را انتخاب کنند.

وی افزود: همزمان با اعلام نتایج دفترچه ، راهنمای انتخاب رشته در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است و همچنین در باجه های مرکزی اداره پست نیز توزیع خواهد شد.

بر اساس این گزارش آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته جمعه 21 تیر در 31 شهر مختلف و در 63 کد رشته امتحانی برگزار شد. 

نتایج نهایی این آزمون نیمه دوم شهریور اعلام می شود و تعداد 55 هزار و 900 نفر پذیرش خواهند شد.