به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
پرچمداری زن ایرانی جنگ با ارزش‌ها و جنگ با آماده‌سازی برای فرج ا - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

امام جمعه مشهد گفت: انقلاب ما انقلابی نیست که بخواهد با لشکرکشی خود را صادر کند بلکه انقلاب ما می‌خواهد در پرتو یک نظام ارزشی اصول خود را به دنیا ارائه دهد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در رواق امام خمینی(ره) حرم رضوی افزود: ارزش‌های ما زمانی در دنیا تصویب خواهد شد که فرهنگ ما در کشورهای دیگر احیا شود.

وی تصریح کرد: با چنین رویکردی زمینه فرج امام زمان(عج) قوی‌تر خواهد شد و نکته دیگر این است که مسوولان و جریانات حزبی نباید مانعی سر راه ظهور ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علم‌الهدی در خصوص انتظار برای فرج گفت: انتظار به این معنی نیست که فقط دعای فرج بخوانیم و با شعر و ترانه و برنامه‌های هنری یک قشر را به صورت مبهم و نامعلوم و احساسی پرورش دهیم.

امام جمعه مشهد با اشاره به المپیک پکن گفت: اینکه در رقابت‌های المپیک در چین تیم ورزشی ما وقتی می‌خواهد حرکتی بین‌المللی انجام دهد نباید پرچمدار آنان خانم ورزشکار باشد چرا که این موضوع جنگ با ارزش‌ها و جنگ با آماده‌سازی مردم برای فرج امام زمان(عج) است.

وی تصریح کرد: آیا می‌فهمید چه می‌کنید؟ این که در حرکتی بین‌المللی زن را جلودار می‌کنید به غیر از سرپیچی از فرمایشات معصومان نیست؟

وی ادامه داد: با اینکه جمعه اول ماه شعبان زمانی برای احیا کردن ارزش‌های دینی است، در این روز در عرصه بین‌المللی حرکتی تند و ضد ارزشی انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین علم‌الهدی با بیان اینکه زمانی در خطبه نماز جمعه گفتم شرکت زنان در مجامع ورزشی با ارزش‌ها سازگار نیست، تاکید کرد: با چه کسی مقابله می‌کنید؟ آیا معنای پذیرفتن این حرف این است که نه تنها شرکت کردند بلکه پرچم‌دار هم زنان بودند؟

وی تصریح کرد: توقع نداریم نظامی که در راس آن نایب امام زمان ولایت دارد و شعار منطقی رییس جمهور تعجیل در فرج چنین اتفاقاتی بیافتد.

امام جمعه مشهد گفت: ندانم کاری‌های بسیاری رخ می‌دهند از جمله اینکه تربیت‌بدنی قائمشهر راهپیمایی به نام امام زمان(عج) راه می‌اندازد و در آن یک عده زن آوازه خوانی می‌کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علم‌الهدی تاکید کرد: این موضوع خلاف شرع است اینکه زیر سن با نصب پرچمی بگویند "مهدی بیا" و بالای آن خلاف دین کار کنند.

وی با بیان اینکه امام جمعه آن شهر مردی معتهد است، گفت: تربیت‌بدنی از ایشان دعوت کرده در این راهپیمایی شرکت کند و ایشان هم شرکت کرده‌اند و نمی‌دانسته چنین اتفاقی خواهد افتاد.

وی ادامه داد: این برنامه که در شبکه 3 پخش شده در بیشتر جاهای دنیا قابل دریافت است و در این زمینه مسوولان ما اجتهادی در برنامه‌های خود ندارند لذا باید در کارهای مختلف به مجتهدین مراجعه کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علم‌الهدی با بیان اینکه مسوولان باید از مرجعیت متخصص در برنامه‌های خود استفاده کنند، افزود: مسوولان منتخب مردم هستند و باید هوشیار باشند که بر خلاف نظام ارزشی مردم نباید کاری انجام دهند.

وی با طرح این سوال که شما می‌خواهید چه کسی را راضی کنید؟ گفت: فکر می‌کنید استکباری که همیشه عربده‌اش بلند است، با کارهای شما در عرصه بین‌المللی دهان گندیده‌اش بسته می‌شود و رضایت پیدا خواهد کرد؟

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر هم استکبار با این کارها رضایتش جلب شود، آیا به نارضایتی خیل مردم ایران می‌ارزد و واقعا چه کسی را می‌خواهید راضی کنید لذا چنین خطاهایی نباید انجام شود.

منبع خبر : ایسنا - http://khorasan.isna.ir/NewsView.aspx?ID=News-59126