به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
از شهر نور آباد چه خبر - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا

قابل توجه فرماندار محترم نورآباد ممسنی  

این روزها پرداخت سهام عدالت باعث بروز مشکلات و در دسر هایی برای مردم شده . مردم از مسولین می خواهند که جهت رفع این معضل به فکر مردم باشند . شهروند .

 باتوجه به فصل گرما و گذران اوقات فراغت کودکان در پارک انقلاب  (مجموعه ی پارک کودک) شهر نور آباد با کمترین امکانات و زمین خاکی و غیره استاندارد  فضای بسیار نامناسب و خاک آلودی برای کودکان و استفاده کنندگان از این مجموعه، فراهم آوره است لازم است که مسولین این مجموعه  تسهیلات لازم را جهت استفاده شهروندان و کودکان این شهر فراهم آورند.  

 

 

تغییر ساعت کار مغازه داران یکی دیگر از اقداماتی بود که جهت رفاه حال کارمندان و استفاده ی بیشتر از اوقات تعطیلی ،و فرصتی برای خرید در ابتدای تیر ماه انجام گرفت که اقدامی خوب و شایسته بود