به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
29 قاچاقچی و شرور به دار مجازات آویخته شدند - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

29 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر و اشرار معروف بامداد امروز - یکشنبه - در زندان اوین به دار مجازات آویخته شدند .

 

واحد مرکزی خبر : این مجرمان با تشکیل باندهای مسلحانه ، هزاران کیلوگرم انواع مواد مخدر را در سطح گسترده داخلی و بین المللی قاچاق می کردند .

تعدادی ازاین افراد نیز به جرایم تجاوز به عنف ، قتل همراه با آزار و شکنجه ، سرقت مسلحانه و مشارکت در باندهای قاچاق مواد مخدر ، ایراد ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد و گرم از جمله قمه ، چاقو ، میله آهنی ، خفه کردن افراد با سیم ، دفن کردن جسد مقتول در بیابان و سلب امنیت و آسایش عمومی به مجازات قصاص نفس محکوم شدند .

اعدام شدگان مرتکب جرایم متعدد کیفری و شرارت های فراوان بودند و در پرونده آنان شکایت های متعددی مطرح شده بود که تعداد شاکیان برخی از آنان به 50 نفر می رسید.

هر یک از این مجرمان پس از رسیدگی به پرونده ، صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران و پس از اعلام رای نهایی دادگاه انقلاب اسلامی تهران و تایید مراجع عالی قضایی به اعدام محکوم شدند.

حکم مجازات 29 شرور ساعت پنج و 10 دقیقه بامداد امروز در محوطه زندان اوین اجرا شد.

بر اساس اعلام دادستانی تهران ، اسامی ، موارد ارتکابی و جرایم تعدادی از قاچاقچیان و اشرار سابقه دار اعدام شده به این شرح است :

علی رضا چوبداری فرد به جرم قتل عمد ، شرارت ، سرقت مسلحانه مقرون به آزار ، ایراد ضرب و جرح عمدی ، اخلال در نظم و آسایش عمومی .

عبد الرضا شه بخش به جرم نگهداری بیش از یکهزار و 505 کیلوگرم تریاک و 176 کیلوگرم هروئین و مرفین و فروش 158 کیلوگرم تریاک .

شیرآقا تاجیک به جرم قتل عمد با ضربات متعدد چاقو ، تجاوز به عنف و شرارت .

محمد خالق دادی به جرم شرارت ، مشارکت در حمل و نگهداری چهار کیلوگرم هروئین ، دارای سابقه کیفری در امر حمل مواد مخدر.

سهراب کمال زهی عضو موثر در کاروان مسلح قاچاق مواد مخدر و نقل و انتقال هزاران کیلوگرم تریاک و مرفین و شرارت.

علی روشیان به جرم حمل و نگهداری چهارو نیم کیلوگرم هروئین و چهار کیلوگرم تریاک و شرارت.

مرتضی چهاردوولی به جرم اخلال در نظم عمومی ، شرب خمر ، نگهداری و توزیع مواد مخدر در سطح گسترده.

اسداله نقدی پری نیز به جرم نگهداری سلاح جنگی ، شرارت ، شرکت در نزاع و ایراد ضرب و جرح عمدی ، سابقه های متعدد محکومیت کیفری و نگهداری و فروش بیش از یک کیلوگرم هروئین و تریاک.

حسین میرزایی به جرم شرکت در باند قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر و نگهداری بیش از هشت کیلوگرم انواع مواد مخدر از جمله هروئین ، کوکائین و تریاک.

بقیه افراد اعدامی نیز با داشتن جرایم مشابهی به چوبه اعدام سپرده شدند .

دادستانی تهران در این اطلاعیه همچنین تاکید کرد، به منظور ریشه کن کردن جرایم سازمان یافته و باندی و برخورد قاطع با اخلال گران امنیت و آسایش عمومی و سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر در اجرای رسالت ذاتی خود از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد و با مجرمان به شدت برخورد خواهد کرد