به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
برگزاری نمایشگاه به مناسبت ایام فاطمیه - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اسلام علیک یافاطمهالزهرا(س)

به مناسبت بزرگداشت ایام فاطمیه هیئا ت جوانان محبین اهل بیت شهرستان نورآباد ممسنی در محل مجموعه ی ورزشی تربیت بدنی واقع در جنب دادگستری نمایشگاه بزرگی برگزار نموده اندکه یاد اور بعثت  پیامبر- تا شهادت امام حسین و یادمان شهدای جنگ تحمیلی است . ظرافت و لطافت طبع کسانی که دست به این کار بزرگ زده اند جای سپاس دارد چرا که با حوصله و تامل خاصی - دست به ساخت دیوارهای گلی- تهیه ی دربهای چوبی  سایه بان- - خانه ی فاطمه - خیمه ی امام حسین و........بصورتی دیدنی و روحانی زده اند که هر بیننده ای را به حال و هوای دیگری می برد  از برادر بزگوار و محترم داوودی یکی از کسانی که برای این مجموعه تلاش و زحمات زیادی کشیده اند و همچنین کربلایی مهدی باقری که هزینه و طراحی و ساخت این مجموعه کاملا تحت نظر ایشان انجام گرفته و دیگر عزیزانی که برای ساخت این مجموعه ی کاملا مردمی تلاش نموده اند تشکرو قدر دانی بعمل می آید .