به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
راه پیشرفت - جرقه ای برای شناخت - بارقه ای به سوی خود باوری - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news

تازه به این باور رسیدیم که می توانیم باشیم ، می توانیم مستقل زندگی کنیم ، می توانیم بدون وابستگی به همسایه ، به خود متکی باشیم . اما آیا همسایه چشم پیشرفت مارا ندارد ؟ یا اینکه احساس خطر می کند ؟ شهرستان ممسنی علی رغم داشتن استعدادهای درخشان در تمامی حوزه های پیشرفت ؛ تاکنون به یک راه بن بست برخورد کرده وهرچه که داشته یا ناداشته ، روبه سوی مقصدی دیگر گذاشته . دیر خبر دارشدیم که همسایه ی کناری چشم هم چشمی را داشته منتها ما درک نمی کردیم ویا اگر هم داشتیم فرد قدرتمندی که بتواند جلودار این حرکت باشد نداشته ایم - ویابهتر بگویم - کمتر به فکر بودیم - که در طول این همه سال چه برما گذشته ! این مسئله دقیقاً زمانی روشن می شود که حدود دوماه از افتتاح طرح بزرگ پتروشیمی ممسنی نگذشته بود که همسایه ی ما هم با تلاش و کوششی مضاعف توانست به این مهم دست پیدا کند  . خداییش ما که حسود نیستیم اما چرا این همه سال آنها به فکر نبودند؟ تا زمانی که ما به همت و شجاعت نماینده ای توانا توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم  ؟ نکته ای اساسی و مهم که می تواند در اینجا مطرح شود این بود که مدیران و دست اندر کاران شرکت بزرگ پتروشیمی ممسنی تلاش کنند با یک مدیریت قوی و توانا و با همت جوانان غیرتمند و متخصص ثابت کنند که توانایی تامین مدیریت دارند . نه اینکه خدای ناکرده به بلایی گرفتار شویم که سالها حتی برای یک انگشت نگاری ساده هم باید به شهری دیگر می رفتیم وهرجا که از ممسنی اسم می خواستیم ببریم - با نام - (..................)شناخته می شد الان برنج معروف ممسنی به شهرستان همسایه ی ما ارسال و با نام برنج آن دیار فروخته می شود چرا؟. ما در شهرستان چند طرح مهم و اساسی داریم که چنانچه مدیران ومسولین شرایط راه اندازی آن مجموعه های عظیم را تدارک نبینند وپیگیر قضیه نباشند  دیر یا زود باید منتظر باشیم که جوانان ما باید بروند واز شهرستان همجوار ما درخواست شغل کنند از جمله کارخانه ی سیمان- سیلوی شهرستان وغیره ... که  اسناد و مدارک تاریخی حکایت از این قصه ی مظلومانه دارد که ما به جای درک وفهم ان به خود متکی باشیم و نام ممسنی را در تاریخ خود و به جای خود ثبت نماییم  و دیگر اجازه ندهیم که دیگران برای ما تصمیم بگیرند باید تلاش کرد تا به حقوق خود دسترسی پیدا کنیم  بیایید با تلاش واتحاد و کنار گذاشتن هتک حرمت قومیتها ، با ایجاد یک بستر آرامش برای جذب سرمایه های قابل جذب به پیشرفت دیار ممسنی تلاش کنیم