به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
وضعیت نابسامان - اداری- در شهرستان ممسنی - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

وضعیت نابسامان - اداری- در شهرستان ممسنی و برخورد بد با مراجعه کنندگان:::

به حُرمت قلم

آقای شجاعت می گفت: دقیقا روبروی درب ورودی بانک ملی شعبه مرکزی نورآباد ممسنی  که داخل می شوی نشسته ماه قبل که می خواستم حقوق بگیرم تیپ پرفسوری زده بود - دیروز که رفتم سراغ حقوقم - دیدم تیپشو عوض کرده - بانک انصافاً خیلی شلوغ بود - جایی که فقط کسانی می موندند توی صف که مشکل داشته باشند و اقساط عقب مانده و..........- اما منم مجبور بودم که توی صف بمونم- با دخترم  بودم دیدم صف زنانه خلوت هست دخترم را فرستام توی صف و خودم هم کنارش خب چند ساعتی ماندیم ، بگم توی فاصله ی چیزی حدود دوساعت ۴نفر را رواج  داد هیچ کس چیزی نمی گفت - اخه می دونستیم که داد و بیداد کردن هم فایده ندارد چون رئیس بانک هم خودش آدم تند خو و بد خلقی بود که اصلا نمی شد بهاش حرف زد- در هر صورت تحمل دوساعته ی ما با عث شد که آقا با کلی تعلل نسبت به پرداخت چک اقدام کند - دوربین نداشتم که یه عکس بگیرم حیف شد، اما جالب اینجاست که امروزه هرکس بخواهد توی ادارات(به احترام)به خواسته ی خود برسد مجبور است که با جر- و دعوا - و بحث و - سرو صدا به خواسته ی خود برسد  بسیارند کسانی که بخاطر آبروی خود از این کار برحذر و مسولین هم نسبت به آن بی اعتنا هستند. دوست خوبم می گفت کاش یکی بود تا این خبرها رو  به گوش مسؤلین برساند و خود به عنوان یک مشتری عادی به ادارات- بانکها مراجعه کنند تا ببیند مردم عادی چه می کشند . با تشکر از دوست خوبم آقای شجاعت