به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
خبر و گزارش - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
زولا

امروزه خبر رسانی و دست گذاشتن بر روی نقاط حساس و پیگیری مشکلات مردم یکی از راههای حل معضلات اجتماعی وآگاهی مسؤلین از اینگونه مشکلات می باشد . بنا بر همین وظیفه ی اطلاع رسانی و حل مشکلات مردم-  گشتی داخل شهر زدیم تا به این وظیفه جامعه ی عمل پوشیده باشیم :

شهر نور اباد ممسنی دارای ۶ باجه عابر بانک می باشد . اما آیا این شش باجه می تواند جوابگوی مردم باشد؟

با توجه به سیل گسترده ی استفاده ی مردم از این سیستم بانکی و واقع شدن شهر نوراباد در مسیر چند استان مهم و حساس و اتصال نقطه ی جنوب به مرکز کشور ایجاب می نماید که مسؤلین شهر به این نکته ی مهم و حساس توجه داشته باشند . که در طول شبانه روز و در مواقع مهم و حساس دسترسی به اینگونه سرویس مهم جایگاه خود را در میان مردم حفظ- و بدبینی مردم نسبت به خدمات صادقانه این نهاد را به حساسیت تبدیل نکند . باتوجه به سفر مقام معظم رهبری و انتظارات مردم از مسؤلین انتظار می رود که همانند شهرهای  دیگرایران و به تبعیت از آنها جایگاه ویژه ای را جهت خدمت رسانی به مردم و استفاده ی بهینه از خدمات عابر بانک جهت رفاه حال شهروندان ایجاد تا از ترافیک صفهای طولانی در خیابانها و ولو شدن مردم به دنبال عابر بانکهایی که بیشتر مواقع از مجموع شش تای آن یکی درست می باشد - ویا هیچ کدام-  خدمت دیگری در عرصه ی حل مشکلات مردم برداشته شود ./ انتهای خبر