به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
خبر فرهنگی - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

کاش بدانی غم نان یعنی چه ؟

یعنی ادم به تب گندم از ایمان افتاد

آدم انروز که دستش به دهانش نرسید

از خدا دست کشید و ، به شیطان افتاد

همایش بزرگ انجمن علمی حقوق دانشجویان پیام نور مرکز ممسنی در سالن مجتمع فرهنگی امام خمینی با حضور استاتید وکلاو روئسا و دانشجویان رشته ی حقوق برگزار شد در این همایش آقای پرفسور حسن شادروان به ایراد سخنرانی در مورد جرم و مجازاتهای مضاعف پرداخت. برگزاری این گونه همایشها و ایراد سخنرانی در میان دانشجویان باعث شود که ممسنی جایگاه ویژه و شایسته ی خود را در مجامع علمی بیابد  . 

تهذیب نفس - قبل از تعلیم - احترام به قوانین - داشتن وجدان بیدار- تکریم و احترام معلم - و ........اعتبار و ارزشی که دانشجویان برای معلمان و استاید خود در نظر بگیرند  از موضوعاتی بود که در مورد آن به ایراد سخن پرداخته شد .