به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
امام جماعت ایستگاه وحدت گاز نورآباد ممسنی منصوب شد - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نقل از فارس نما

گروه شهرستانها: طی حکمی یکی از طلاب حوزه علمیه امام صادق (ع) به عنوان امام جماعت مجتمع تقویت فشار گاز نورآباد ممسنی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فارس نما، در این حکم که از سوی حجت الاسلام سید مهدی یعقوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ممسنی صادر شد اظهار امیدواری شده است که حجت الاسلام جنتی با قرائت نماز جماعت ظهر و عصر در جمع کارکنان مجتمع فشار گاز بتواند با اتکا به خداوند بزرگ و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف عالیه اسلام پیروز و سربلند باشد.

 

شایان ذکر است ایستگاه وحدت گاز نورآباد ممسنی در هشت کیلومتری شهر نورآباد واقع شده است که در حدود هفتاد نفر پرسنل دارد که قبلاً در ایام تبلیغی از جمله ماه مبارک رمضان و دهه محرم و صفر مبلغ به آن مرکز اعزام شده است.