به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
عربستان و قبول پرداخت هزینه جنگ علیه حزب الله - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news

به نقل از روزنامه عصر ایران

دبیر کل شورای امنیت ملی عربستان سعودی در دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی در سرزمینهای اشغالی از آنان خواست برای نابود کردن حزب‌الله به لبنان حمله کنند، در مقابل عربستان نیز تمام هزینه‌های این جنگ را می‌پردازد.
  
 
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری اسرائیلی فیلکا، "بندر بن سلطان" دیروز به شکل رسمی از "ایهود اولمرت" نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواست در صورت عدم توقف "حملات" حزب‌الله به دولت غربگرای سنیوره، نیروهای اسرائیلی مستقر در مرزهای شمال سرزمینهای اشغالی را به تحریک علیه حزب‌الله وادارد.

وی که با هواپیمای شخصی خود از جده به مقصد سرزمینهای اشغالی پرواز کرد در دیدار با اولمرت از وی خواست هر اقدام ممکن را برای حمایت از سنیوره انجام دهد و تمام هزینه‌های مالی هرگونه جنگ با حزب‌الله "تروریست" را بر عهده عربستان بگذارد.

اما اولمرت در پاسخ به درخواست عربستان، این اقدام را در حال حاضر غیرممکن دانست.
بعد از مخالفت اولمرت با این طرح نماینده عربستان از وی خواست نیروهای مرزی‌اش در شمال اسرائیل را برای جلب توجه حزب‌الله به تحرک وادارد و آنگاه از طریق کشور آلمان به اطلاع حزب‌الله برساند که در صورت ورود به مقر ریاست‌جمهوری لبنان جنگ با حزب‌الله را آغاز خواهد کرد.

در پاسخ به این پیشنهاد، اولمرت به میهمان خود قول داد موضوع را با کابینه خود بررسی کند اما در عین حال تاکید کرد نمی‌تواند به نفع عربستان وارد جنگ شود و بیشترین کاری که می‌تواند انجام دهد مانورهای نظامی زمینی و هوایی برای ترساندن حزب‌‌الله و وادار کردن آنها به جابجایی نیروهایشان از شمال لبنان به جنوب این کشور خواهد بود.