به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
شاخص فرهنگی : - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

 

سلحشوری، شجاعت، پایمردی، ایثارگری، مهمان‌نوازی و صداقت از جمله ویژگی‌های بارز و شاخص این شهرستان نسبت به سایر مناطق کشور است. و مردم قوم لر و ایل ممسنی مشهور به این ویژگی‌ها هستند.جوانان و نخبگان این شهرستان در دانشگاه‌های سراسر کشور از تعداد و استعداد موقیعت منحصر بفردی دارند. کسب رتبه‌های 1 و2 رقمی کنکور، خیل عظیم دانشجویان، قضاوت و فرهنگیان بحدی است که این شهرستان به دانشجویانش در مراکز علمی و آکادمیک مشهور و معروف است. رقابت شدید تحصیل بین دانش‌آموزان و اولیاء آنان، ارزش والای علم و تحصیل در فرهنگ عمومی شهرستان، مدارس موفق و معلمان و مدرسان پرکار از جمله ویژگی‌های مبرز این شهرستان است.