به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:یا علی ابن موسی الرضا :صبحدم از عرش می آمد خروشی، عشق گفت قدسیان گویی که شعر حافظ از بر می کنند :
به اولین روزنامه ی اینتر نتی شهرستان نورآباد ممسنی خوش آمدید:اى على! چهار چیز را پیش از چهار چیز دریاب : جوانى‏ات را پیش از پیرى؛ و سلامتى‏ات را پیش از بیمارى؛ و ثروتت را پیش از فقر و زندگى‏ات را پیش از مرگ.(پیامبر اکرم)( ص ):جدید ترین اخبار ورزشی، اجتماعی ،سیاسی و..... روز ایران و جهان . :
روزنامه ها وسفر مقام رهبری به نورآباد ممسنی - روزنامه ی اینترنتی شهرستان ممسنیmamasani:news

آیا شود که گوشه ی چشمی هم به ما شود

بررسی اخبار هفته ی گذشته و سفر مقام معظم رهبری به استان فارس و حضور ایشان در جمع مردم نورآباد ممسنی و اشاره ی روزنامه ها به این سفر

از مجموع ‪ ۲۵‬روزنامه مورد بررسی،‪ ۱۲‬روزنامه(صبح اقتصاد،کاروکارگر، ابرار،اعتدال، همبستگی،خبر،جمهوری اسلامی،جوان،ایران چاپ عصر،قدس،رسالت و خراسان)حضور مقام معظم رهبری در جمع عشایر استان فارس را به عنوان اولویت مهم خبری برگزیدند.

روزنامه قدس،خبر،صبح اقتصاد و همبستگی،سخنان رهبر معظم انقلاب در اجتماع پرشور مردم و عشایر نورآباد ممسنی استان فارس را برجسته کرده‌اند و در تیتر مشترکی این گونه نوشته اند: پیشرفت اقتصادی یک وظیفه ملی است روزنامه جوان نیز دیدار رهبر فرزانه انقلاب با مردم و عشایر شهرستان نورآباد ممسنی را به عنوان اولویت خبری در نظر گرفته و نوشته:رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند وظیفه ملی برای بی‌اثر کردن تحریم‌های اقتصادی روزنامه رسالت نیز نسبت به درج فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع عشایر شهرستان نورآباد ممسنی اقدام کرده است: دولت با استفاده از ظرفیت های ملت مشکلات را حل کند .به نوشته رسالت رهبر فرزانه انقلاب همچنین فرمودند:مردم و مسئولان عرصه اقتصادی را به مرحله‌ای برسانند که تهدید به تحریم تاثیرگذار نباشد.